Herb RAKOW bez tla v1
plcsnlenfrdeitnoptruskessv
witamy w oficjalnym serwisie internetowym
gminy raków

Najnowsze wydarzenia i informacje

Promesa dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Szumsku

  W dniu 22 czerwca 2020 roku Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach ogłosił nabór wniosków w ramach programu: „Przedsięwzięcia z zakresu ochrony powietrza wspierające działalność ochotniczych straży pożarnych” Celem programu było dofinansowanie przedsięwzięć realizowanych przez ochotnicze straże pożarne polegających m.in. na termomodernizacji czy zakupie i montażu instalacji odnawialnych źródeł energii.

Kolonie letnie dla dzieci w Białym Dunajcu

Towarzystwo "Nasze Szwederowo" organizuje kolonie letnie dla dzieci z programem profilaktyczno - sportowym w OKW "U SIEDLORZA" w Białym Dunajcu w terminie 31.07 - 08.08.2020 r. /turnus 9-dniowy/. Kolnie zorganizowane są zgodnie z wytycznymi MEN, GIS i MZ. W ramach programu kolonii zapewniona będzie fachowa opieka wychowawczo-opiekuńcza, koszty jakie pokrywają rodzice to kwota 389,00 zł od dziecka (warunkiem jest posiadanie przez jednego rodzica ubezpieczenia w KRUS). Pozostałe koszty pobytu pokrywa Towarzystwo ze środków pozyskanych od sponsorów korporacyjnych, urzędów administracji centralnej i...

Informacja dla turystów

Informujemy, że w okresie wakacyjnym "Dom Wójta" udostępniony jest do odwiedzania w każdy dzień tygodnia w godz. 10.00-16.00.

"HerOSI Biznesu" - wsparcie finansowe na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Akademia Przedsiębiorczości sp. z o.o. w Kielcach z dniem 1 lipca 2020 r. rozpoczęła realizację projektu "HerOSI Biznesu" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020. Celem głównym projektu jest rozwój przedsiębiorczości, tworzenie miejsc pracy, aktywizacja zawodowa oraz poprawa sytuacji na rynku pracy 100 osób: 57 kobiet i 43 męźczyzn, które w dniu rozpoczęcia udziału w projekcie mają ukończony 30 rok życia, nie posiadają zatrudnienia - są bezrobotni, poszukujący pracy, bierni zawodowo, uczą się...

Dostęp do wszystkich aktualności

Agroturystyka w gminie Raków (losowo wybrane gospodarstwo)

Życiny - Big Farma

Miejscowość: Życiny 16 Nr telefonu: +48 607 466 413 Strona www: - Adres e-mail: -   Gospodarze oferują wypoczynek przede wszystkim dla rodzin z dziećmi. Do dyspozycji udostępniają całe piętro z pokojami i łazienką. Zapewniają całodzienne wyżywienie oraz ogniska i inne atrakcje, które umilą pobyt w ich gospodarstwie. Czynne gospodarstwo rolne ze zwierzętami. Nieopodal zalew "Chańcza", lasy pełne grzybów.

Wszystkie gospodarstwa agroturystyczne z terenu gminy Raków

Pracownia edukacji ekologiczno-przyrodniczej w szkole podstawowej w Gminie Raków

Zadanie dofinansowane ze środków WFOŚiGW w Kielcach w wysokości 17 512,00 zł

Pracownia edukacyjna w szkole podstawowej-Czyste powietrze,woda,gleba oraz odnawialne źródła energii

Zadanie dofinansowane ze środków WFOŚiGW w Kielcach w wysokości 20 479,76 zł w ramach PROGRAMU DLA GMIN WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO pn. PRACOWNIA EDUKACYJNA W SZKOLE PODSTAWOWEJ” - Czyste powietrze, woda, gleba oraz odnawialne źródła energii.

Unieszkodliwianie wyrobów azbestowych z terenu gminy Raków

Zadanie dofinansowane zostało ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach w kwocie 23 405,63 zł.

zostanwdomu

Komunikat w sprawie przyjmowania Interesantów w Urzędzie Gminy Raków

W związku z zagrożeniem zakażenia koronawirusem, od dnia 16.03.2020 r. do odwołania ograniczone zostaje przyjmowanie Interesantów w Urzędzie Gminy Raków.

W sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem
tel. (41) 35 35 018, (41) 35 35 030, (41) 35 35 063 bądź mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z zaistniałe utrudnienia przepraszamy.