Szanowni Państwo,
W związku z realizacją zadania inwestycyjnego pn. „Wzrost efektywności energetycznej w sektorze publicznym w Gminie Raków poprzez kompleksową termomodernizację budynku Urzędu Gminy" nastąpiła zmiana adresu Urzędu Gminy w Rakowie. Obecnie Urząd Gminy w Rakowie mieści się przy ul. Jana Sienieńskiego 20, 26-035 Raków. Urząd Stanu Cywilnego, Ewidencja Ludności, Dowody osobiste - mieszczą się przy ul. Ogrodowej 1, 26-035 Raków. Aktualne dane teleadresowe: Urząd Gminy w Rakowie - stanowiska pracy - telefony

Pułaczów - Antoniów i Rybka

 

Miejscowość:

Pułaczów 32

Nr telefonu:

+48 606 316 839

Strona www:

Facebook

Adres e-mail:

-

Zapraszamy do naszej agroturystyki "Antoniów i rybka" mieszczącej się w Gospodarstwie Rybackim Antoniów w Pułaczowie, gmina Raków. To idealne miejsce na weekendowy wyjazd, jak również dłuższy wypoczynek z rodziną lub ze znajomymi.

Wynajmujemy również na imprezy okolicznościowe takie jak jubileusze, wieczory panieńskie, kawalerskie itp.

Nasza skromna i urokliwa agroturystyka mieści się z dala od zabudowań, dróg i hałasu. Jest idealnym miejscem dla osób, które cenią sobie ciszę i chcą przebywać blisko natury. Okoliczne lasy, łąki zachęcają do pieszych wędrówek, rowerowych lub konnych przejażdżek.

Do dyspozycji gości posiadamy w pełni wyposażone domki wraz z miejscem na ognisko, rowery, rowerek wodny oraz łódkę. Istnieje możliwość łowienia ryb w stawach. Posiadamy konie, dla dzieci możliwość przejażdżki na kucykach. Istnieje również możliwość przyjazdu z własnym koniem!

Nasza agroturystyka położona jest w miejscu atrakcyjnym turystycznie. W niedalekiej odległości możecie zwiedzić: Zalew Chańcza, Szydłów, Kurozwęki, Zamek Krzyżtopór w Ujeździe, Święty Krzyż oraz Sandomierz.

Charakter usług

stały

Cennik

do uzgodnienia

Ilość miejsc

12

Ilość pokoi

1 osobowe

-

2 osobowe

4

3 osobowe

-

4 osobowe

1

5 osobowe

-

6 osobowe

-

Miejsce do przygotowania posiłków

tak

Możliwość przyjazdu z psem lub kotem

tak

Atrakcje

- dostęp do stawów wraz z łódką oraz rowerkiem wodnym,

- możliwość jazdy konnej,

- możliwość łowienia ryb,

- miejsce na ognisko.

 

 

 Lokalizacja: