Szanowni Państwo,
W związku z realizacją zadania inwestycyjnego pn. „Wzrost efektywności energetycznej w sektorze publicznym w Gminie Raków poprzez kompleksową termomodernizację budynku Urzędu Gminy" nastąpiła zmiana adresu Urzędu Gminy w Rakowie. Obecnie Urząd Gminy w Rakowie mieści się przy ul. Jana Sienieńskiego 20, 26-035 Raków. Urząd Stanu Cywilnego, Ewidencja Ludności, Dowody osobiste - mieszczą się przy ul. Ogrodowej 1, 26-035 Raków. Aktualne dane teleadresowe: Urząd Gminy w Rakowie - stanowiska pracy - telefony

W dniach 23-24 października w Krotoszynie odbyły się młodzieżowe mistrzostwa polski. Uczestniczyło w nich 37 klubów sportowych.

Madej Ociesęki był reprezentowany w wadze 66kg. Kraska Mariusz zajął 14 miejsce. W wadze  74kg Tomasz Świerk po wspaniałych walkach w gronie 29 zawodników uplasował się na 5 miejscu. W wadze 84kg Banasiewicz Marcin po cudownych walkach zajął 8 miejsce, a nasz klub z dorobkiem 21 punktów uplasował się na 13 pozycji.

13 ogólnopolski turniej o puchar Henryka Nowocienia odbyły się w Wieniawie województwo Mazowieckie. Startowali zawodnicy z 14 klubów. Gimnazjum im. Jana Pawła II w Rakowie reprezentowali:
- w wadze 69kg Mateusz Rejnowicz wywalczył 3 miejsce;
- w wadze 76kg Sebastian Bernat po pasjonujących walkach zajął 4 miejsce;
- w wadze 100kg Damian Kwiatek po zapierających dech w piersiach walkach wywalczył 3 miejsce.
Zawodnicy nasi spisali się bardzo dobrze. Choć nie udało im się zająć pierwszego miejsca to i tak jesteśmy z nich dumni.

Mistrzostwa Regionu C, odbyły się w Rzeszowie. Gimnazjum reprezentowała Justyna Fit. Walczyła ona w wadze 36kg. wywalczyła  2 miejsce. Wszyscy zawodnicy jak na razie spisują się bardzo dobrze. I oby tak dalej. Życzymy im powodzenia.