Szanowni Państwo,
W związku z realizacją zadania inwestycyjnego pn. „Wzrost efektywności energetycznej w sektorze publicznym w Gminie Raków poprzez kompleksową termomodernizację budynku Urzędu Gminy" nastąpiła zmiana adresu Urzędu Gminy w Rakowie. Obecnie Urząd Gminy w Rakowie mieści się przy ul. Jana Sienieńskiego 20, 26-035 Raków. Urząd Stanu Cywilnego, Ewidencja Ludności, Dowody osobiste - mieszczą się przy ul. Ogrodowej 1, 26-035 Raków. Aktualne dane teleadresowe: Urząd Gminy w Rakowie - stanowiska pracy - telefony

 
Miejscowość:
Smyków 21
Nr telefonu:
+48 507 076 884
Strona www:
Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Gospodarstwo położone w centralnej części Cisowsko-Orłowińskiego Parku Krajobrazowego, w samym środku lasu. Spacery po pięknych okolicznych lasach, ognisko i pieczenie ziemniaków, prysznic na świeżym powietrzu a to wszystko z dala od zgiełku miejskich ulic w otoczeniu lasów. Miejsce idealne do obcowania z naturą. Możliwość rozbicia pola namiotowego. Istnieje tu możliwość obserwacji zwierząt z pobliskiej ambony. Organizowane są tu mini warsztaty zielarskie zielone szkoły. Okoliczny las obfituje w grzyby i inne runo leśne (maliny, jagody, jeżyny, borówki). Zbiór ziół leśnych i polnych.
 
Charakter usług stały
Cennik 40 zł
Ilość miejsc 17
Ilość pokoi
1 osobowe 1
2 osobowe 1
3 osobowe 1
4 osobowe -
5 osobowe 1
6 osobowe 1
Miejsce do przygotowania posiłków
 tak
Możliwość przyjazdu z psem lub kotem
 tak
Atrakcje
- zbiór ziół leśnych i polnych - leśne: bazie z sosny, szyszki z sosny,
woda brzozowa, kwiat lipy, żurawina, polne: pokrzywa, rumianek,
mniszka polna, mięta;
- warzywa z własnego ogródka bez nawozu;
- studnia własna z ujęciem wody źródlanej;
- ognisko, grill;
- piaskownica;
- plac zabaw;
- bogate runo leśne;
- cisza;
- ekologicznie najczystsze powietrze w gminie Raków;
- ambona myśliwska;
 
 
     Mapa dojazdu            
{google_map}50.720500,20.879200{/google_map}