Herb RAKOW bez tla v1
plcsnlenfrdeitnoptruskessv

BIEG ROLNIKA 2

1.Organzator
Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Gmina Miedziana Góra oraz Stowarzyszenie Aktywny Ćmińsk.

2.Miejsce i termin

18.08.2019r. (niedziela) godz. 14:00 Mur Oporowy w Bobrzy gm. Miedziana Góra

Program:
12.00 – 13.45 – rejestracja uczestników przy stoisku informacyjnym KRUS
13.45 zbirka uczestników biegu.
14.00 wspólny start.
15.30 uroczyste wręczenie nagród dla zwycięzców biegu.

Uwaga: Dekoracja medalowa zawodników następować będzie po ukończeniu biegu.

2. Trasa biegu na 5km
Start z terenu Zakładu Wielkopiecowego w Bobrzy. Po dobiegnięciu do drogi asfaltowej obieramy kierunek Bobrzy i na najbliższym skrzyżowaniu skręcamy w lewo. Następnie dobiegamy do remizy OSP Bobrza i kierujemy się w lewo ulica Kaczmarka gdzie po przekroczeniu rzeki Bobrza kolejny raz skręcamy w lewo na Wyrowce. Na kolejnym skrzyżowaniu znów w lewo w ul. Prostą, którą dobiegniemy do Staszica, a potem to już prosto do mety.

3. Uczestnictwo i zgłoszenia
Uczestnictwo. W biegu może wziąć udział osoba pełnoletnia. Osoba niepełnoletnia która ukończyła 16 lat może wystartować w biegu jedynie za pisemną zgodą rodziców / opiekunów prawnych w formie oświadczenia. Zawodnicy (-czki) w trakcie biegu nie są ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków i startują na własną odpowiedzialność. Przyjęcie numeru startowego, bądź karty startowej jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Zgłoszenia. Zgłoszenia imienne do udziału w biegu przyjmowane będą przez formularz zgłoszeniowy na profilu stowarzyszenia Aktywny Ćmińsk na Facebooku do 12.08.2019 (imię i nazwisko, rok urodzenia, miejscowość) oraz w dniu imprezy od godz. 12.00 do godz. 13.45 na stoisku KRUS w Miedzianej Górze - w zależności od wolnych miejsc. Lista startowa będzie dostępna na stronie stowarzyszenia. Do weryfikacji zawodników potrzebny będzie dokument tożsamości ze zdjęciem Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 519 319 132, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz 510 031 167 Fert Sebastian.
Uwaga: Interpretacja Regulaminu Imprezy należy do Organizatorów, a sprawy sporne wynikające z uczestnictwa w biegach rozstrzygać będzie Komisja Sędziowska.

4. Klasyfikacja i nagrody
Wszyscy uczestnicy biegu którzy ukończą bieg otrzymają pamiątkowe medale II Biegu Rolnika. W klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn pierwsze miejsca otrzymają nagrody.

5. Kontakt
Beata Milewicz tel.519 319 132, 41 348 19 39, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Stowarzyszenie Aktywny Ćmińsk Sebastian Fert tel. 510 031 167

 

trasa

Pracownia edukacji ekologiczno-przyrodniczej w szkole podstawowej w Gminie Raków

Zadanie dofinansowane ze środków WFOŚiGW w Kielcach w wysokości 17 512,00 zł

Pracownia edukacyjna w szkole podstawowej-Czyste powietrze,woda,gleba oraz odnawialne źródła energii

Zadanie dofinansowane ze środków WFOŚiGW w Kielcach w wysokości 20 479,76 zł w ramach PROGRAMU DLA GMIN WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO pn. PRACOWNIA EDUKACYJNA W SZKOLE PODSTAWOWEJ” - Czyste powietrze, woda, gleba oraz odnawialne źródła energii.

Unieszkodliwianie wyrobów azbestowych z terenu gminy Raków

Zadanie dofinansowane zostało ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach w kwocie 23 405,63 zł.