Drukuj
Kategoria: Informacje, aktualności - ochrona środowiska
|
|
Odsłony: 1870

natura

Urząd Gminy w Rakowie informuje, że Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach przyjął Program pn.: „ZORZA – Czyste powietrze nad Świętokrzyskim". W ramach przedmiotowego programu osoby fizyczne – właściciele lub użytkownicy domów mieszkalnych – będą mogły uzyskać wsparcie finansowe w formie 25% dotacji do wymiany pieców/kotłów na nowoczesne o wyższej sprawności na paliwa stałe (węgiel, biomasa) klasy 4 i wyższej według normy PN-EN 303-5-2012 wyposażonych w automatyczny podajnik paliwa oraz nie mogących posiadać rusztu awaryjnego ani elementów umożliwiających jego zamontowanie.

Maksymalne dofinansowanie nie może przekroczyć:

Wnioski będzie można składać od 1 marca 2017 roku w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach, al. ks. J. Popiełuszki 41.

wfosigw

Więcej informacji oraz wniosek o dofinansowanie znajduje się na stronie internetowej: http://www.wfos.com.pl/WFOS/index.php?option=com_content&view=article&id=466:zorza-czyste-powietrze-nad-witokrzyskim&catid=86:programy-2017-rok&Itemid=119