plakat rajd rowerowy v2

W sobotę, 13 sierpnia odbędzie się IV edycja Rajdu Rowerowego Szlakiem Brygady Świętokrzyskiej NSZ. Trasa powiatu kieleckiego ponownie poprowadzi z Zagnańska do Lasocina. Chętni mogą się już zapisywać. Formularz zgłoszeniowy zamieszczamy poniżej. rowerzyści w rajdzie rowerowym w 2021 roku

Uczestnicy rowerowego wydarzenia w powiecie kieleckim pokonają blisko 55 km. Wyruszą o godzinie 9:00 z parkingu przy pomniku przyrody Dąb Bartek (gmina Zagnańsk) i przejadą przez: Jasiów - Kołomań - Wzgórza Kołomańskie (Skalna Górka) - Mniów - Borki - Grzymałków - Kuźniaki - Dobrzeszów - Sarbice - Mnin - Lasocin - ok. 53-55km.

Na trasie zaplanowano postoje w ważnych miejscach pamięci, gdzie zostaną złożone kwiaty. Uczestnicy rajdu mają zapewnione: posiłek i wodę na trasie, opiekę ratownika medycznego, transport powrotny wraz z rowerami z Lasocina do Zagnańska oraz wspólne biesiadowanie przy ognisku. Spotkanie zakończy się na Placu Nad Stawkiem.

Formularz zgłoszeniowy należy przesłać do 10 sierpnia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W ubiegłorocznej edycji rajdu metę w Lasocinie przekroczyło blisko 200 rowerzystów, z czego blisko 80 z powiatu kieleckiego. Uczestnicy pokonali trasy czterech powiatów: kieleckiego, włoszczowskiego, koneckiego, jędrzejowskiego.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

Źródło: https://www.powiat.kielce.pl/starostwo/aktualnosci/Zapraszamy-na-rajd-rowerowy/idn:10783

 

Załączniki:
Pobierz plik (Regulamin IV Rajdu Rowerowego Szlakiem Brygady Świętokrzyskiej NSZ.PDF)Regulamin IV Rajdu Rowerowego Szlakiem Brygady Świętokrzyskiej NSZ.PDF
Rozmiar: 0.26 MB | Pobrano: 74 razy
Pobierz plik (Załącznik nr 1 do Regulaminu.pdf)Załącznik nr 1 do Regulaminu.pdf
Rozmiar: 0.22 MB | Pobrano: 90 razy
Pobierz plik (Załącznik nr 2 do Regulaminu.pdf)Załącznik nr 2 do Regulaminu.pdf
Rozmiar: 0.35 MB | Pobrano: 60 razy

Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Rakówka i części miejscowości Pułaczów

Grafika. Po lewej stronie u góry flaga biało-czerwona, po prawej stronie godło Polski - biały orzeł w koronie na czerwonym tle, poniżej napis "Dofinansowano ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych"

DOFINANSOWANIE 3 500 000 zł
CAŁKOWITA WARTOŚĆ INWESTYCJI 4 247 670,38 zł

Zakup autobusu do przewozu mieszkańców Gminy Raków

dofinansowanie budzet panstwa autobus 350

Pracownia edukacji ekologiczno-przyrodniczej w szkole podstawowej w Gminie Raków

Zadanie dofinansowane ze środków WFOŚiGW w Kielcach w wysokości 17 512,00 zł

Zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej w budynku Straży Pożarnej w Szumsku

Zadanie dofinansowanie ze środków WFOŚiGW w Kielcach w wysokości 22 500,00 złotych

 

ROZBUDOWA SIECI WODOCIĄGOWO- KANALIZACYJNEJ W REJONIE ULICY ŁAGOWSKIEJ W MIEJSCOWOŚCI RAKÓW

Grafika. Po lewej stronie u góry flaga biało-czerwona, po prawej stronie godło Polski - biały orzeł w koronie na czerwonym tle, poniżej napis "Dofinansowano ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych"

DOFINANSOWANIE 807 670,85 zł
CAŁKOWITA WARTOŚĆ INWESTYCJI 807 670,85 zł

Pracownia edukacyjna w szkole podstawowej-Czyste powietrze,woda,gleba oraz odnawialne źródła energii

Zadanie dofinansowane ze środków WFOŚiGW w Kielcach w wysokości 20 479,76 zł w ramach PROGRAMU DLA GMIN WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO pn. PRACOWNIA EDUKACYJNA W SZKOLE PODSTAWOWEJ” - Czyste powietrze, woda, gleba oraz odnawialne źródła energii.

Unieszkodliwianie wyrobów azbestowych z terenu gminy Raków w 2023 roku

MKiS  nfosgw         wfosgw

dzięki wsparciu Ministerstwa Klimatu i Środowiska, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach w formie dotacji, w kwocie 113 550,00 zł.

Szkolne Pracownie Informatyczne Województwa Świętokrzyskiego

e swietokrzyskie riijst

  

XV EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU dla WSZYSTKICH

baner STMiG 2023

logo KFSdW STMIG R

  

Unieszkodliwianie wyrobów azbestowych z terenu gminy Raków

nfosgw         wfosgw

Zadanie w 2022 roku zostało dofinansowane ze środków:
Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach – kwota dotacji 21 245,50zł tj. 50% kosztów kwalifikowanych zadania.
Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie – kwota dotacji 21 245,50 zł tj. 50% kosztów kwalifikowanych zadania.