Herb RAKOW bez tla v1
plcsnlenfrdeitnoptruskessv

targi kielce4U logo

Jesienna edycja Ogólnopolskich Targów Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM i TY już od 8 do 10 października w Targach Kielce. W programie targów bezpłatne warsztaty florystyczne, porady fachowców i wiele inspiracji.

Goście targów mogą nie tylko zapoznać się z najnowszą ofertą firm, ale także uzyskać podpowiedzi i rozwiać budowlane oraz dekoracyjne wątpliwości. W trakcie targów kielczanie otrzymają fachową pomoc m.in. przy doborze drzwi i parkietów, czy porady ubezpieczeniowe. Targi Dom to także inspiracje do projektowania małych i dużych przestrzeni.- Tegoroczne targi po raz pierwszy odbywają się jesienią wraz z XXVI Międzynarodowymi Targami Techniki Rolniczej AGROTECH. Projekt DOM i TY to tradycyjnie już, elementy wyposażenia wnętrz i materiały budowlane, ale także bezpłatne warsztaty florystyczne czy porady w zakresie m.in. doboru odpowiednich drzwi i parkietów – mówi Grzegorz Figarski, dyrektor projektu DOM i TY.

Na targowych stoiskach pojawią się groty i komnaty solne, a także sauny. Nie zabraknie ekologicznych rozwiązań grzewczych i sanitarnych, w tym paneli fotowoltaicznych. O dobry nastrój w domu zadbają producenci i dystrybutorzy kominków, a o czyste powietrze specjaliści od ekologicznych kotłów i klimatyzacji. Podczas targów z pewnością znajdziemy wymarzoną podłogę czy tapetę. Wśród targowych stoisk pojawią się także designerskie dodatki, które zaskoczą wszystkich miłośników dekoracji i aranżacji wnętrz, nietuzinkowe, bo wykonane ręcznie. Targom Agrotech, oraz DOM i TY, towarzyszą bowiem m.in. targi RĘKODZIEŁO. Wszystkim zainteresowanym ekologicznym stylem życia polecają się natomiast wystawcy targów ECO - STYLE. Na stoiskach będzie można zakupić ekologiczną żywność i podpytać o nieinwazyjne sposoby upraw. Już dziś zachęcamy do odwiedzenia stoiska Polskie Ekologii, gdzie odbywać się będą pokazy kulinarne i degustacje oraz na konferencję prezentującą strategię Unii Europejskiej „Od pola do stołu”.

To jednak nie wszystkie atrakcje rodzinnego weekendu w Targach Kielce. Na wszystkie panie czekają pokazy o tematyce piegów permanentnych i mini tatuaży, kępek rzęs oraz laminacji, geometrii brwi i jesiennej pielęgnacji twarzy. Na pokaz strzyżeń barberskich, jesiennych stylizacji i fal hollywoodzkich zaprasza Akademia Zdrowia. W planach mają także pokazy makijażu wegańskiego. A to wszystko za sprawą trwającej równolegle wystawy HEALTH & BEAUTY.

Targi DOM i TY, ECO – STYLE, RĘKODZIEŁO, HEALTH&BEAUTY to doskonała okazja do wspólnego spędzenia wolnego czasu.  Zapraszamy od 8 do 10 października. Do zobaczenia w Targach Kielce. Szczegóły na www.dom.targikielce.pl. Znajdź nas na FB @domiogrodkielce

 

Informacje praktyczne:

Data: 8-10 października 2021

Godziny otwarcia:

piątek: 10:00 – 17:00

sobota: 09:00 – 17:00

niedziela: 09:00 – 17:00

Bilety: normalny: 10 zł; ulgowe dla grup zorganizowanych młodzieży szkolnej
i studenckiej powyżej 15 osób (opiekun bezpłatnie): 5 zł/os.; bilet parkingowy- parking wielopoziomowy (sam.osobowy): 15 zł/dzień

 

E-ŚWIĘTOKRZYSKIE Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej JST

e swietokrzyskie riijst

Pracownia edukacji ekologiczno-przyrodniczej w szkole podstawowej w Gminie Raków

Zadanie dofinansowane ze środków WFOŚiGW w Kielcach w wysokości 17 512,00 zł

Zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej w budynku Straży Pożarnej w Szumsku

Zadanie dofinansowanie ze środków WFOŚiGW w Kielcach w wysokości 22 500,00 złotych

 

E-ŚWIĘTOKRZYSKIE System Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego

e swietokrzyskie sipwś

  

Pracownia edukacyjna w szkole podstawowej-Czyste powietrze,woda,gleba oraz odnawialne źródła energii

Zadanie dofinansowane ze środków WFOŚiGW w Kielcach w wysokości 20 479,76 zł w ramach PROGRAMU DLA GMIN WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO pn. PRACOWNIA EDUKACYJNA W SZKOLE PODSTAWOWEJ” - Czyste powietrze, woda, gleba oraz odnawialne źródła energii.

Szkolne Pracownie Informatyczne Województwa Świętokrzyskiego

e swietokrzyskie riijst

  

XIII EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU dla WSZYSTKICH

baner STMiG 2021 2126x827

  

Unieszkodliwianie wyrobów azbestowych z terenu gminy Raków

nfosgw         wfosgw

Zadanie w 2021 roku zostało dofinansowane ze środków:
Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach – kwota dotacji 49 525,00 zł tj. 50% kosztów kwalifikowanych zadania.
Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie – kwota dotacji 49 525,00 zł tj. 50% kosztów kwalifikowanych zadania.