Herb RAKOW bez tla v1
plcsnlenfrdeitnoptruskessv

wdk kielce

Szanowni Państwo,
W związku ze zbliżającym się szczególnym dniem, jakim jest Dzień Matki, Wojewódzki Dom Kultury im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach organizuje Internetową Akcję Życzeń pt. "Mojej mamie...". Jest to inicjatywa, która ma na celu propagowanie twórczości dzieci i młodzieży oraz umożliwienie im w dobie wszechobecnej pandemii zaprezentowania swoich prac plastycznych w Internecie. Każdy z uczestników Internetowej Akcji Życzeń pt. "Mojej mamie...". może nadesłać maksymalnie 2 prace dotycząc tematyki Dnia Matki wykonane dowolną techniką plastyczną. Najlepsze prace będą publikowane w mediach internetowych Wojewódzkiego Domu Kultury im. J. Piłsudskiego w Kielcach.


W razie potrzeby uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z Działem Animacji i Edukacji Kulturalnej WDK - adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

------------------------------------------------------------------------
Wojewódzki Dom Kultury im Józefa Piłsudskiego w Kielcach
ul. Ściegiennego 2 25–033 Kielce Dział Animacji i Edukacji Kulturalnej
tel. 41 365 51 41, 41 365 51 42
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.wdk-kielce.pl
www.facebook.com/wdk.kielce

internetowy konkurs zyczen na dzien matki

 

Załączniki:
Pobierz plik (internetowa_akcja_na_dzien_matki_regulamin.doc)internetowa_akcja_na_dzien_matki_regulamin.doc
Rozmiar: 0.07 MB | Pobrano: 10 razy

Pracownia edukacji ekologiczno-przyrodniczej w szkole podstawowej w Gminie Raków

Zadanie dofinansowane ze środków WFOŚiGW w Kielcach w wysokości 17 512,00 zł

Pracownia edukacyjna w szkole podstawowej-Czyste powietrze,woda,gleba oraz odnawialne źródła energii

Zadanie dofinansowane ze środków WFOŚiGW w Kielcach w wysokości 20 479,76 zł w ramach PROGRAMU DLA GMIN WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO pn. PRACOWNIA EDUKACYJNA W SZKOLE PODSTAWOWEJ” - Czyste powietrze, woda, gleba oraz odnawialne źródła energii.

Unieszkodliwianie wyrobów azbestowych z terenu gminy Raków

Zadanie dofinansowane zostało ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach w kwocie 23 405,63 zł.