Herb RAKOW bez tla v1
plcsnlenfrdeitnoptruskessv

zima wiatr px 450

Fundacja ECOTEXTIL bezpłatnie wypożycza sprzęt rehabilitacyjny dla osób niepełnosprawnych w postaci:

- trójkołowych rowerów;
- wózków inwalidzkich;
- kuli łokciowych;
- balkoników ortopedycznych;
- łóżek rehabilitacynych.

Sprzęt rehabilitacyjny jest dostępny bezpłatnie dla osób prywatnych. Aby wypożyczyć konkretną rzecz, dana osoba powinna wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej fundacji www.ecotextil.pl po zatwierdzeniu wniosku kurier dostarczy go bezpośrednio do domu. Sprzęt można wypożyczyć na okres od 2 do 6 miesięcy, jeśli sprzęt nadal będzie potrzebny okres wypożyczenia można przedłużyć. Wypożyczający ponosi jedynie koszt związany z dostarczeniem i odebraniem sprzętu.

Wypożyczalnia sprzętu jest formą pomocy osobom niepełnosprawnym, ale również sposobem na podziękowanie wszystkim ludziom, którzy oddają niepotrzebną odzież do specjalnych pojemników. To dzięki środkom pochodzącym z recyklingu tekstyliów fundacja może udostępniać osobom niepełnosprawnym niezbędny im sprzęt ułatwiający codzienne funkcjonowanie.

W przypadku pytań można się kontaktować telefonicznie: 600 854 648, 600 811 976 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Pracownia edukacji ekologiczno-przyrodniczej w szkole podstawowej w Gminie Raków

Zadanie dofinansowane ze środków WFOŚiGW w Kielcach w wysokości 17 512,00 zł

Pracownia edukacyjna w szkole podstawowej-Czyste powietrze,woda,gleba oraz odnawialne źródła energii

Zadanie dofinansowane ze środków WFOŚiGW w Kielcach w wysokości 20 479,76 zł w ramach PROGRAMU DLA GMIN WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO pn. PRACOWNIA EDUKACYJNA W SZKOLE PODSTAWOWEJ” - Czyste powietrze, woda, gleba oraz odnawialne źródła energii.

Unieszkodliwianie wyrobów azbestowych z terenu gminy Raków

Zadanie dofinansowane zostało ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach w kwocie 23 405,63 zł.