Drukuj
Kategoria: Aktualności
|
|
Odsłony: 231

sir fio

Dzieci i młodzież zamieszkujące miejscowość Ociesęki oraz jej najbliższe okolice podczas wakacji mogły uczestniczyć w projekcie pt. „Artystyczne antidotum na nudę”. Na realizację projektu pozyskano mikrodotację w wysokości 5000,00 zł w ramach „Świętokrzyskiego Funduszu Młodych Inicjatyw – III Edycja”.


Działania projektowe zakładały organizację warsztatów artystycznych z zakresu sztuk plastycznych, florystyki oraz ceramiki.
W ramach warsztatów artystycznych uczestnicy mogli poznać nowe formy wykonywania prac artystycznych i rękodzieła, a przez to rozwinąć umiejętności manualne - plastyczne, florystyczne oraz wyobraźnię i kreatywność.

Powstały przepiękne prace malarskie, kolorowe pustynne kaktusy, kompozycje dekoracyjne i wiele innych pięknych – starannie i misternie wykonanych prac.

Poprzez projekt uczestnicy mogli aktywnie spędzić swój wolny - wakacyjny czas bez Internetu i telewizji. Poprzez realizację działań pobudziliśmy dzieci i młodzież do włączenia się do różnych działań i mądrego zagospodarowania własnego czasu wolnego.

Projekt dofinansowany jest ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich

Paulina Szewczyk