Herb RAKOW bez tla v1
plcsnlenfrdeitnoptruskessv

lgd biale lugi

Uprzejmie informujemy, że jako Lokalna Grupa Działania „Białe Ługi” w myśl idei Lokalnego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości w Staszowie o aktywizacji, wspieraniu przedsiębiorczości oraz pomocy szkoleniowej i doradczej dla mieszkańców oraz organizacji pozarządowych chcielibyśmy objąć wsparciem szkoleniowym i informacyjnym nowo powstałe Koła Gospodyń Wiejskich zaczynające swoją działalność.

W nawiązaniu do nowej ustawy z dnia 9 listopada 2018 r. o Kołach Gospodyń Wiejskich, LGD „Białe Ługi” pragnie zaprosić na spotkanie informacyjno-szkoleniowe dotyczące
prowadzenia dokumentacji i rozliczeń podatkowych w ramach działania KGW.

Spotkanie odbędzie się 16 marca 2019 r. (sobota) o godz. 10:00 w Lokalnym Centrum Wspierania Przedsiębiorczości w Staszowie, ul. Sudecka 9.

Zgłoszenia uczestnictwa przedstawicieli nowo powstałych KGW (maksymalnie jeden przedstawiciel) prosimy kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod
numerami: 15 8130303, 533446559 lub 41 3072644.

Pracownia edukacji ekologiczno-przyrodniczej w szkole podstawowej w Gminie Raków

Zadanie dofinansowane ze środków WFOŚiGW w Kielcach w wysokości 17 512,00 zł

Pracownia edukacyjna w szkole podstawowej-Czyste powietrze,woda,gleba oraz odnawialne źródła energii

Zadanie dofinansowane ze środków WFOŚiGW w Kielcach w wysokości 20 479,76 zł w ramach PROGRAMU DLA GMIN WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO pn. PRACOWNIA EDUKACYJNA W SZKOLE PODSTAWOWEJ” - Czyste powietrze, woda, gleba oraz odnawialne źródła energii.

Unieszkodliwianie wyrobów azbestowych z terenu gminy Raków

Zadanie dofinansowane zostało ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach w kwocie 23 405,63 zł.