Herb RAKOW bez tla v1
plcsnlenfrdeitnoptruskessv

powiat kielecki

Starostwo Powiatowe w Kielcach po raz kolejny organizuje szkolenia dla właścicieli gospodarstw agroturystycznych z Powiatu Kieleckiego. Tematem szkolenia będzie sztuka dekorowania potraw z owoców i warzyw tzw. carving.

Szkolenie odbędzie się w dniu 5 grudnia 2018 r. od godziny 9.00 w Parku Miniatur w Krajnie gm. Górno w Restauracji Magia Sabatu, Krajno Zagórze 43C.

Pisemne zgłoszenie zawierające imię, nazwisko, adres i telefon kontaktowy zgłoszonej osoby należy przesła do dnia 26 listopada 2018 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dojazd uczestników spotkania we własnym zakresie. Szczegółowie informacje można uzyskać pod nr tel. 41 200 15 91 w Wydziale Informacji i Promocji.

Dla gminy Raków przewidziane są 3 miejsca. Uwaga! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Pracownia edukacji ekologiczno-przyrodniczej w szkole podstawowej w Gminie Raków

Zadanie dofinansowane ze środków WFOŚiGW w Kielcach w wysokości 17 512,00 zł

Pracownia edukacyjna w szkole podstawowej-Czyste powietrze,woda,gleba oraz odnawialne źródła energii

Zadanie dofinansowane ze środków WFOŚiGW w Kielcach w wysokości 20 479,76 zł w ramach PROGRAMU DLA GMIN WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO pn. PRACOWNIA EDUKACYJNA W SZKOLE PODSTAWOWEJ” - Czyste powietrze, woda, gleba oraz odnawialne źródła energii.

Unieszkodliwianie wyrobów azbestowych z terenu gminy Raków

Zadanie dofinansowane zostało ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach w kwocie 23 405,63 zł.