Herb RAKOW bez tla v1
plcsnlenfrdeitnoptruskessv

wirus 640 pixabay

Celem zminimalizowania ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rakowie prosi klientów o ograniczenie bezpośrednich kontaktów do niezbędnego minimum i zachęca do załatwiania spraw drogą telefoniczną oraz elektroniczną.

Dane teleadresowe GOPS: tel. 413535201, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Elektroniczna Skrzynka Podawcza ePUAP - adres: GOPS_Rakow.

W wyjątkowych i bardzo pilnych sytuacjach w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Rakowie działał będzie Punkt Podawczy usytuowany po wejściu do budynku.

Przypominamy by po zauważeniu u siebie niepokojących objawów nie kierować się do przychodni. W takiej sytuacji należy nawiązać kontakt telefoniczny z SANEPID Kielce tel. 606 370 108 lub 41 345 46 22.

O zachowanie szczególnej ostrożności prosimy osoby wracające z zagranicy.

 

 

Pracownia edukacji ekologiczno-przyrodniczej w szkole podstawowej w Gminie Raków

Zadanie dofinansowane ze środków WFOŚiGW w Kielcach w wysokości 17 512,00 zł

Pracownia edukacyjna w szkole podstawowej-Czyste powietrze,woda,gleba oraz odnawialne źródła energii

Zadanie dofinansowane ze środków WFOŚiGW w Kielcach w wysokości 20 479,76 zł w ramach PROGRAMU DLA GMIN WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO pn. PRACOWNIA EDUKACYJNA W SZKOLE PODSTAWOWEJ” - Czyste powietrze, woda, gleba oraz odnawialne źródła energii.

Unieszkodliwianie wyrobów azbestowych z terenu gminy Raków

Zadanie dofinansowane zostało ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach w kwocie 23 405,63 zł.