01

Jeżeli masz mniej niż 18 lat, mieszkasz w województwie świętokrzyskim, nakręć film w dowolnej technice i weź udział w Konkursie Filmów Amatorskich pn. „Zielony kadr”, który poszerzy wiedzę oraz umiejętności z zakresu filmu i ekologii. Zgłoszenia trwają do 2 czerwca.

Konkurs jest skierowany do uczniów oraz grup przedszkolnych . Zachęca do spojrzenia na środowisko, które jest niezwykłym planem filmowym oraz obserwacji problemów, z którym zmaga się przyroda.  - Zaangażuj do filmowej zabawy przyjaciół, rodzinę, nauczycieli oraz kolegów i koleżanki z klasy – zachęcają organizatorzy Międzynarodowy Festiwal Filmów dla Dzieci i Młodzieży Kinolub.   

Zgłoszenia filmów trwają do 2 czerwca. Najlepsze filmy otrzymają nagrody rzeczowe (sprzęt, filmy oraz książki) ufundowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach i zostaną wyświetlone w specjalnym paśmie podczas Festiwalu Filmów dla Dzieci i Młodzieży w Krakowie 19-23 czerwca 2016 r. Organizator przewiduje również nagrody dla placówek grup zgłaszających filmy jak również dla opiekunów.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy (poniżej).

za: www.sejmik.kielce.pl

Załączniki:
Pobierz plik (KINOLUB 2016 Zielony Kadr  - KARTA ZGLOSZENIOWA i Oświadczenie opiekuna.doc)KINOLUB 2016 Zielony Kadr - KARTA ZGLOSZENIOWA i Oświadczenie opiekuna.doc
Rozmiar: 0.14 MB | Pobrano: 212 razy

Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Rakówka i części miejscowości Pułaczów

Grafika. Po lewej stronie u góry flaga biało-czerwona, po prawej stronie godło Polski - biały orzeł w koronie na czerwonym tle, poniżej napis "Dofinansowano ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych"

DOFINANSOWANIE 3 500 000 zł
CAŁKOWITA WARTOŚĆ INWESTYCJI 4 247 670,38 zł

Pracownia edukacji ekologiczno-przyrodniczej w szkole podstawowej w Gminie Raków

Zadanie dofinansowane ze środków WFOŚiGW w Kielcach w wysokości 17 512,00 zł

Zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej w budynku Straży Pożarnej w Szumsku

Zadanie dofinansowanie ze środków WFOŚiGW w Kielcach w wysokości 22 500,00 złotych

 

ROZBUDOWA SIECI WODOCIĄGOWO- KANALIZACYJNEJ W REJONIE ULICY ŁAGOWSKIEJ W MIEJSCOWOŚCI RAKÓW

Grafika. Po lewej stronie u góry flaga biało-czerwona, po prawej stronie godło Polski - biały orzeł w koronie na czerwonym tle, poniżej napis "Dofinansowano ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych"

DOFINANSOWANIE 807 670,85 zł
CAŁKOWITA WARTOŚĆ INWESTYCJI 807 670,85 zł

Pracownia edukacyjna w szkole podstawowej-Czyste powietrze,woda,gleba oraz odnawialne źródła energii

Zadanie dofinansowane ze środków WFOŚiGW w Kielcach w wysokości 20 479,76 zł w ramach PROGRAMU DLA GMIN WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO pn. PRACOWNIA EDUKACYJNA W SZKOLE PODSTAWOWEJ” - Czyste powietrze, woda, gleba oraz odnawialne źródła energii.

Szkolne Pracownie Informatyczne Województwa Świętokrzyskiego

e swietokrzyskie riijst

  

XIV EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU dla WSZYSTKICH

baner STMiG 2021 2126x827

logo KFSdW STMIG R

  

Unieszkodliwianie wyrobów azbestowych z terenu gminy Raków

nfosgw         wfosgw

Zadanie w 2022 roku zostało dofinansowane ze środków:
Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach – kwota dotacji 21 245,50zł tj. 50% kosztów kwalifikowanych zadania.
Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie – kwota dotacji 21 245,50 zł tj. 50% kosztów kwalifikowanych zadania.