Herb RAKOW bez tla v1
plcsnlenfrdeitnoptruskessv

system SMS

Uprzejmie informujemy, że Gmina Raków wdraża system powiadamiania SMS skierowany w szczególności do mieszkańców z terenu gminy Raków.

Do systemu mogą zapisać się również osoby spoza terenu naszej gminy - brak ograniczeń w tym zakresie. Jeżeli ktoś jest silnie związany z naszymi terenami i chce być na bieżąco powiadamiany m.in. o wydarzeniach z terenu naszej gminy serdecznie zapraszamy do udziału w systemie.

Rejestracja w systemie jest dobrowolna, a Użytkownik systemu nie ponosi żadnych opłat związanych w użytkowaniem systemu.

Konieczne jest jedynie wypełnienie krótkiego formularza i złożenie go osobiście lub korespondencyjnie w siedzibie Urzędu Gminy Raków, ul. Ogrodowa 1, 26-035 Raków, sekretariat Urzędu - pokój nr 15.

Równie ważną sprawą jest zapoznanie się z Regulaminem świadczonej usługi.

Pracownia edukacji ekologiczno-przyrodniczej w szkole podstawowej w Gminie Raków

Zadanie dofinansowane ze środków WFOŚiGW w Kielcach w wysokości 17 512,00 zł

Pracownia edukacyjna w szkole podstawowej-Czyste powietrze,woda,gleba oraz odnawialne źródła energii

Zadanie dofinansowane ze środków WFOŚiGW w Kielcach w wysokości 20 479,76 zł w ramach PROGRAMU DLA GMIN WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO pn. PRACOWNIA EDUKACYJNA W SZKOLE PODSTAWOWEJ” - Czyste powietrze, woda, gleba oraz odnawialne źródła energii.

Unieszkodliwianie wyrobów azbestowych z terenu gminy Raków

Zadanie dofinansowane zostało ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach w kwocie 23 405,63 zł.