Herb RAKOW bez tla v1
plcsnlenfrdeitnoptruskessv
01
Miejscowość:
Nowa Huta 18A
Nr telefonu:
+48 537 651 360
Strona www:  
Adres e-mail:
-
 
Apartament „Sosnowa” znajduje się we wsi Nowa Huta w Górach Świętokrzyskich, w centralnej części Cisowsko-Orłowińskiego Parku Krajobrazowego. Od zespołu klasztornego na Św. Krzyżu obiekt oddalony jest o około 15 km. Apartament usytuowany jest na pierwszym piętrze budynku. Wyposażony jest w aneks kuchenny i łazienkę. Z racji bezpośredniego sąsiedztwa lasu i łąk obiekt nasz jest dobrym miejscem dla osób zmęczonych zgiełkiem dużego miasta. Zapraszamy do Sosnowej osoby pragnące  relaksu w bliskości natury. Do dyspozycji gości oddajemy poza częścią mieszkalną również ogród z warzywnikiem, drewnianą altanę, piec do grillowania, miejsce ogniskowe i miejsce zabaw dla dzieci. W czasie pobytu Państwa w obiekcie "Sosnowa" w tym samym terminie nie będą przebywać inni goście.
Właściciele obiektu zamieszkują na tej samej posesji w osobnym domu. Gospodarze chętnie pomogą w organizacji pieszych wycieczek, wypraw wędkarskich nad jezioro Chańcza, czy grzybobrania. Osoby interesujące się malarstwem lub fotografią krajobrazową znajdą wspólne tematy do rozmów przy kieliszku dobrego wina z gospodarzami obiektu.
Opis okolicy i wykaz ciekawych miejsc: www.kieleckie.com.pl.
 
Charakter usług stały
Cennik do uzgodnienia
Ilość miejsc 3
Ilość pokoi
1 osobowe -
2 osobowe -
3 osobowe 1
4 osobowe -
5 osobowe -
Miejsce do przygotowania posiłków
 do uzgodnienia
Możliwość przyjazdu z psem lub kotem
 -
Atrakcje
- ogród z warzywnikiem;
- drewniana altana;
- piec do grillowania;
- miejsce na ognisko;
- miejsce zabaw dla dzieci;
 
 
     Mapa dojazdu            
{google_map}50.761910,20.939120{/google_map}

Pracownia edukacji ekologiczno-przyrodniczej w szkole podstawowej w Gminie Raków

Zadanie dofinansowane ze środków WFOŚiGW w Kielcach w wysokości 17 512,00 zł

Pracownia edukacyjna w szkole podstawowej-Czyste powietrze,woda,gleba oraz odnawialne źródła energii

Zadanie dofinansowane ze środków WFOŚiGW w Kielcach w wysokości 20 479,76 zł w ramach PROGRAMU DLA GMIN WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO pn. PRACOWNIA EDUKACYJNA W SZKOLE PODSTAWOWEJ” - Czyste powietrze, woda, gleba oraz odnawialne źródła energii.

Unieszkodliwianie wyrobów azbestowych z terenu gminy Raków

Zadanie dofinansowane zostało ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach w kwocie 23 405,63 zł.