Herb RAKOW bez tla v1
plcsnlenfrdeitnoptruskessv

kf vive a4

Tradycją Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach stało się organizowanie corocznych tematycznych konkursów fotograficznych, których uwieńczenie stanowią wręczenie nagród, wystawa najciekawszych prac oraz wydanie kalendarza z nagrodzonymi i wyróżnionymi fotografiami.

W tym roku zapraszamy Państwa do udziału w konkursie "Fotorecycling", którego tematem jest recycling produktów wtórnych – a co za tym idzie ochrona środowiska naturalnego.

Prace na konkurs można nadsyłać do 30 września 2019 r. na adres WDK:

Wojewódzki Dom Kultury
ul. Ściegiennego 2
25-033 Kielce

Celem konkursu "Fotorecycling" jest zwrócenie uwagi na możliwości wykorzystania surowców wtórnych (w tym tkanin) w różnych dziedzinach życia, a także w szeroko pojętej sztuce.

Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do nieprofesjonalnych pasjonatów fotografii z całej Polski. Nadesłane prace oceni profesjonalne jury pod przewodnictwem Andrzeja Borysa, przewodniczącego Związku Fotografików Polskich Oddział Świętokrzyski.

Podsumowanie konkursu, wystawa prac i wręczenie nagród oraz kalendarzy odbędą się w październiku 2019 r.

kf vive a4 d

 

Szczegółowe informacje/źródło: http://wdk-kielce.pl/index.php?id1=2&news=1783&language=pl

Pracownia edukacji ekologiczno-przyrodniczej w szkole podstawowej w Gminie Raków

Zadanie dofinansowane ze środków WFOŚiGW w Kielcach w wysokości 17 512,00 zł

Pracownia edukacyjna w szkole podstawowej-Czyste powietrze,woda,gleba oraz odnawialne źródła energii

Zadanie dofinansowane ze środków WFOŚiGW w Kielcach w wysokości 20 479,76 zł w ramach PROGRAMU DLA GMIN WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO pn. PRACOWNIA EDUKACYJNA W SZKOLE PODSTAWOWEJ” - Czyste powietrze, woda, gleba oraz odnawialne źródła energii.

Unieszkodliwianie wyrobów azbestowych z terenu gminy Raków

Zadanie dofinansowane zostało ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach w kwocie 23 405,63 zł.