Herb RAKOW bez tla v1
plcsnlenfrdeitnoptruskessv

logo LGD Biale LugiUprzejmie informujemy, iż w nawiązaniu do zmian przepisów, jakie obowiązują od 1 stycznia 2019 r. dotyczących nowych zasad prowadzenia akt pracowniczych na potrzeby ZUS, Lokalna Grupa Działania „Białe Ługi” we współpracy z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych oddział w Staszowie zaprasza na bezpłatne szkolenie pt. "E-akta - zmiany w przepisach dotyczące skrócenia terminu przechowywania akt pracowniczych. Nowe formularze ubezpieczeniowe".

Szkolenie odbędzie się dnia 9 kwietnia 2019 r. o godz. 10: 00 w Lokalnym Centrum Wspierania Przedsiębiorczości w Staszowie, ul. Sudecka 9.
Szczegółowe informacje można uzyskać w biurze Lokalnego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości w Staszowie, ul. Sudecka 9, tel. 015 8130303 lub 533446559 oraz na stronie www.bialelugi.eu

Udział w szkoleniu jest bezpłatny,
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia należy dokonywać:
- osobiście w biurze Lokalnej Grupy Działania „Białe Ługi” w Staszowie, ul. Sudecka 9
- drogą elektroniczną na adres mailowy biura: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (podpisane dokumenty w formie skanu)

W celu zgłoszenia się na szkolenie należy złożyć wypełniony formularz zgłoszeniowy wraz z załącznikiem.
▪ Formularz uczestnictwa
▪ Załącznik nr 1 - Zgoda na wykorzystanie wizerunku


Lokalna Grupa Działania „Białe Ługi” zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w kolejnych szkoleniach osobom, które nie wzięły udziału w szkoleniach, na które dokonały zgłoszenia i nie odwołały swojego uczestnictwa (przynajmniej na dzień przed szkoleniem do godz. 12.00).

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (Informacja_e-akta.pdf)Informacja_e-akta.pdf185 kB
Pobierz plik (Informacja_szkolenie_ZUS_E-akta.pdf)Informacja_szkolenie_ZUS_E-akta.pdf191 kB

Pracownia edukacji ekologiczno-przyrodniczej w szkole podstawowej w Gminie Raków

Zadanie dofinansowane ze środków WFOŚiGW w Kielcach w wysokości 17 512,00 zł

Pracownia edukacyjna w szkole podstawowej-Czyste powietrze,woda,gleba oraz odnawialne źródła energii

Zadanie dofinansowane ze środków WFOŚiGW w Kielcach w wysokości 20 479,76 zł w ramach PROGRAMU DLA GMIN WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO pn. PRACOWNIA EDUKACYJNA W SZKOLE PODSTAWOWEJ” - Czyste powietrze, woda, gleba oraz odnawialne źródła energii.

Unieszkodliwianie wyrobów azbestowych z terenu gminy Raków

Zadanie dofinansowane zostało ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach w kwocie 23 405,63 zł.