Herb RAKOW bez tla v1
plcsnlenfrdeitnoptruskessv

logo na 100 Niepodlegla

Gminne Towarzystwo Sportowe w Rakowie serdecznie zaprasza dzieci – uczniów lokalnych szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym, który realizowany jest w ramach projektu pt. „Z Orłem Białym przez wieki”. Projekt dofinansowany jest przez Fundację BGK im. J. K. Steczkowskiego w Konkursie grantowym „Na 100 Niepodległa”.

Celem konkursu jest wzmocnienie tożsamości narodowej rozbudzanie szacunku i poczucia dumy wobec dorobku minionych pokoleń oraz wzmacnianie więzi patriotycznych młodego pokolenia gminy Raków.

Prace plastyczne należy dostarczyć osobiście do Gminnego Towarzystwa Sportowego w Rakowie lub do koordynatora projektu do dnia 8 listopada 2018 r.

Szczegóły w regulaminie projektu. Na laureatów konkursu plastycznego czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Zapraszamy do udziału w konkursie.

Paulina Szewczyk

loga

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (REGULAMIN 2.doc)REGULAMIN 2.doc209 kB

Pracownia edukacji ekologiczno-przyrodniczej w szkole podstawowej w Gminie Raków

Zadanie dofinansowane ze środków WFOŚiGW w Kielcach w wysokości 17 512,00 zł

Pracownia edukacyjna w szkole podstawowej-Czyste powietrze,woda,gleba oraz odnawialne źródła energii

Zadanie dofinansowane ze środków WFOŚiGW w Kielcach w wysokości 20 479,76 zł w ramach PROGRAMU DLA GMIN WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO pn. PRACOWNIA EDUKACYJNA W SZKOLE PODSTAWOWEJ” - Czyste powietrze, woda, gleba oraz odnawialne źródła energii.

Unieszkodliwianie wyrobów azbestowych z terenu gminy Raków

Zadanie dofinansowane zostało ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach w kwocie 23 405,63 zł.